کراتین چیست؟
اخبار و مقاله های سلامت

کراتین چیست؟

زمان مطالعه: ۳ دقیقه کراتین یک ماده ی طبیعی است که در بدن تبدیل به فسفوکراتین می شود. فسفوکراتین

بنزوئیل پروکساید
اخبار و مقاله های سلامت

بنزوئیل پروکساید

زمان مطالعه: ۳ دقیقه بنزوئیل پروکساید موضعی جهت درمان جوش و سایر مشکلات پوستی استفاده میشود. تهیه ی این

استامینوفن (داخل وریدی)
اخبار و مقاله های سلامت

استامینوفن (داخل وریدی)

زمان مطالعه: ۳ دقیقه مشخصات تزریق استامینوفن به همراه داروهای دیگر (مثل مسکن های مخدر) جهت تسکین دردهای متوسط

مشکلات دندان
اخبار و مقاله های سلامت

مشکلات دندان

زمان مطالعه: ۴ دقیقه  دندان درد یکی از بدترین مشکلات دندان درد در این ناحیه است. نوبت ویزیتتان را

زینک فواید و عوارض جانبی
اخبار و مقاله های سلامت

زینک فواید و عوارض جانبی

زمان مطالعه: ۴ دقیقه زینک یک ماده ی مغذی در بدن است که به عملکرد سیستم ایمنی و متابولیسم

مایع شوینده غیرصابونی بدن سبوما آردن حجم 250 میلی لیتر
بررسی محصولات

مایع شوینده غیرصابونی بدن سبوما آردن حجم ۲۵۰ میلی لیتر

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

مایع شوینده غیرصابونی بدن سبوما آردن حجم ۲۵۰ میلی لیتر یکی از بهترین محصولات شوینده بدن می باشد که مخصوص پوست های چرب و جوش دار طراحی شده است. این محصول ضمن تمیز کردن پوست بدن، چربی بیش از حد پوست را کنترل نموده و با داشتن خاصیت آنتی باکتریال از رشد میکروارگانیسم ها بر روی پوست و بروز جوش صورت جلوگیری می کند.

مایع شوینده غیرصابونی بدن سبوما آردن حجم ۲۵۰ میلی لیتر شویندگی بسیار مناسبی دارد و بوی نامطبوع بدن را برطرف کرده و سبب شادابی و طراوت پوست می شود. فرمولاسیون این محصول فاقد الکل و پارابن بوده و استفاده از آن موجب آلرژی و حساسیت در پوست نمی شود. علاوه بر این، مایع شوینده غیرصابونی بدن سبوما آردن حجم ۲۵۰ میلی لیتر سازگاری بالایی با پوست بدن دارد و به هیچ وجه سبب برهم خوردن تعادل پوست و خشکی و کشیدگی آن نمی شود. از این محصول می توان به صورت روزانه استفاده نمود.

اسپری ضدعفونی کننده دست ناک حجم 240 میلی لیتر
بررسی محصولات

اسپری ضدعفونی کننده دست ناک حجم ۲۴۰ میلی لیتر

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

آلوده شدن دست به انواع ویروس ها و باکتری ها، از جمله اصلی ترین روش های انتقال بیماری های مسری نظیر سرماخوردگی، کرونا و آنفولانزا می باشد. به همین دلیل برای جلوگیری از انتشار این نوع بیماری ها نیاز است تا به خوبی دست ها را پاکسازی و ضدعفونی کرد. یکی از محصولاتی که امروزه برای ضدعفونی و تمیز کردن دست ها بسیار رواج پیدا کرده است محصولات ضدعفونی کننده حاوی الکل می باشد.

اسپری ضدعفونی کننده دست ناک حجم ۲۴۰ میلی لیتر یک محصول عالی با قدرت ضد ویروسی و ضد باکتریایی قوی می باشد. این محصول حاوی اتانول ۷۰ درصد بوده، بنابراین در عرض هشت دقیقه به راحتی ۹۹ درصد از میکروارگانیسم های بیماری زای دست را از بین می برد. وجود ترکیبات رطوبت رسان و آبرسان در این اسپری ضدعفونی کننده از ایجاد خشکی پوست دست جلوگیری نموده و سبب نرمی و لطافت پوست دست ها می شود. این محصول بدون نیاز به آبکشی است و مناسب برای استفاده در هر مکانی می باشد.

ژل شستشوی آکنه واش الارو حجم 150 میلی لیتر
بررسی محصولات

ژل شستشوی آکنه واش الارو حجم ۱۵۰ میلی لیتر

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

ژل شستشوی آکنه واش الارو حجم ۱۵۰ میلی لیتر به صورت تخصصی برای پوست های چرب و جوش دار تولید و عرضه شده است. این محصول ساخت کشور فرانسه می باشد و با قدرت پاک کنندگی بالایی که دارد به صورت عمقی پوست را پاکسازی می کند.

ژل شستشوی آکنه واش الارو حجم ۱۵۰ میلی لیتر ضمن تمیز کردن پوست از آلودگی و چربی، منافذ باز پوست را جمع کرده، ترشح بیش از حد چربی پوست را کنترل می نماید و با داشتن خاصیت آنتی باکتریال و ضد التهابی، انواع جوش و التهابات پوستی را درمان می کند. علاوه بر این، این محصول به صورت ملایم پوست را لایه برداری می نماید و سلول های مرده پوست را از بین می برد، بنابراین استفاده از آن در روشن شدن و شفافیت پوست بسیار موثر می باشد. این شوینده بر خلاف سایر محصولات شوینده های پوست چرب به هیچ وجه سبب خشکی و پوسته پوسته شدن پوست صورت نشده و موجب ایجاد حس شادابی، نرمی و لطافت در پوست می شود.