بهرو،روی خوش زیبایی

Professional Excellence

in Sports, Spine, Muscle & Joint Care

Dr Leibovitz’s clinic provides innovative, hands on solutions to eliminate pain and solving back and joint pain. The clinic combines years of experience and new technologies.

Stop the pain

Don’t agree to tolerate the pain. Stop by for a free examination and medical counsoling.

یدک ونوس امبریس ژیلت {e25483}{{7429}}

یدک ونوس امبریس ژیلت

مهم‌ترین تفاوت در تیغ اصلاح خانم ها و آقایان زاویه تراش آن می باشد. در تیغ‌های مخصوص آقایان، به دلیل سفتی بیشتر موی صورت مردان، زاویه تراش تیغ بیشتر از زاویه تراش تیغ‌های مخصوص بانوان است؛ زیرا مو های پا و زیر بغل خانم‌ها بسیار کمتر و لطیف‌تر از آقایان است. همچنین این کاهش زاویه در تیغ خانم‌ها منجر به کاهش حساسیت در پوست و کاهش احتمال بریدگی به هنگام اصلاح می‌شود.تفاوت دوم در دسته هر تیغ است. دسته تیغ‌هایی که مخصوص خانم‌ها ساخته می‌شود، اغلب زاویه بیشتری نسبت به نمونه‌های مخصوص آقایان دارد. دلیل اصلی تفاوت زاویه در دسته تیغ‌های مذکور چنین بیان شده است که خانم‌ها به هنگام اصلاح پا‌ها، بتوانند سطح پوست و محل دقیق قرارگیری تیغ را بر روی پوست مشاهده کنند تا اشراف بیشتری بر مراحل اصلاح داشته باشند.

برند محبوب ژیلت همواره سعی کرده محصولاتی را برای خانم ها عرضه کند که در امر اصلاح مو های صورت و بدن، راحتی و آسایش آن ها را به حداکثر برساند. تیغ یدک امبریس ونوس ژیلت، در بسته ۴ عددی عرضه شده است. این سری دارای ۵ تیغه از جنس استیل ضد زنگ است و دارای نوار صابونی سبز رنگی است که باعث نرم شدن پوست و حرکت راحت ژیلت بر روی پوست می گردد. این تیغ یدک مناسب برای استفاده طولانی مدت می باشد و کمرنگ شدن نوار صابونی، زمان تعویض سری را نشان می دهد.

خواندن این مطلب
یدک مسواک برقی کودکان مدل EB10K اورال بی

یدک مسواک برقی کودکان مدل EB10K اورال بی

برس مسواک‌های برقی دارای دو رنگ الیاف سفید و رنگی دیگر (بیشتر اوقات آبی) است که الیاف‌های میانی (آبی) و بلند آن علاوه بر این‌که برای بهتر از بین بردن لک‌های دندان مفیداند، در اثر استفاده، تغییر رنگ می‌دهند که نشان‌دهنده‌ی زمان تعویض سری است. به صورت کلی و بر اساس توصیه دندانپزشکان باید هر ۳ تا ۶ ماه یکبار، بسته به میزان استفاده از مسواک سَری‌ها تعویض شود؛ مسواک‌های برقی با توجه به برتری بیشتری که نسبت به مسواک‌های معمولی در تمیز کردن دندان‌ها دارند این امکان را به مصرف کننده می‌دهند که با یکبار خرید بدنه‌ی مسواک برقی، برای ماه‌های آینده فقط سری آن را خریداری کند و تا سال‌ها از مسواک برقی خود بدون وجود مشکلی استفاده کند.

خواندن این مطلب
یدک مسواک برقی پرو وایت اورال بی

یدک مسواک برقی پرو وایت اورال بی

همانطور که مسواک های معمولی پس از مدتی نیاز به تعویض دارند سری مسواک های برقی نیز پس از مدتی باید تعویض شوند. الیاف رنگی یدک مسواک برقی پرو وایت اورال بی کار را برای تشخیص زمان تعویض راحت کرده است، با کم رنگ شدن رنگ الیاف زمان آن رسیده که سری مسواک تعویض شود. با استفاده از یدک مسواک برقی پرو وایت اورال بی لکه ها به راحتی از سطح دندان پاک می شوند.

خواندن این مطلب

The best care is on your side

Innovative Equipment

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit ullamco

Personal Treatment

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit ullamco

Focused Care

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit ullamco

Surgical Implants

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit ullamco

Clients share their experience

I could barely walk, sit or stand when I found my way into Dr. Leibovitz's clinic. I had seen some other chiropractors, but it was only in this clinic that I had gotten real help with my issues.
Sophie Grant
Dr. Leibovitz sent me for an MRI and my results showed a bulging disk and a herniated disk. The treatment I received helped solve all my back pains. I can't believe what an improvement.
James Stinger
the staff at Dr. Leibovitz is wonderful. Now I can come back to all my favorite sports activities and drag my husband to whatever jogging marathons are available locally.
Amy Winter

Need our care?
Please call us:

+65 (0) 3 698 558

We would love to see how we can help you solve your neck and back problems in the best pain free methods